Manikúra a nehtová modeláž

IBX SYSTÉM

Je speciálně vyvinut pro:

 • Ochranu nehtová lůžka nejen žen, ale i mužů
 • Zajištěný správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky, gelovou a akrylovou modeláží)
 • K léčbě poškozených, slabých nehtů, které se třepí a nehtů po úrazu
 • Vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu
 • Vhodný k obnově nehtů u zákaznic, které si nehty okusují
 • Podporuje správný a zdravý růst nehtu
 • Lze použít také na poškozené nehty na nohou

P-Shine manikúra

P-Shine je aktuální trend manikúry, který má svůj původ v Japonsku. Díky tomu, že nezabere více než 45 min a dociluje přirozeného a zdravého vzhledu nehtů, stává se moderní alternativou po celém světě. Hlavními přínosy P-Shine jsou zvýšení pevnosti a pružnosti nehtového lůžka díky použití přírodních materiálů – včelí vosk s mateří kašičkou a pudr z drcených lastur. V neposlední řadě je tato metoda vysoce účinná jako prevence proti třepení a lámání se nehtů. P-shine vytvoří na povrchu nehtu lesklou glazuru, která mimo svoji estetičnost především zabraňuje nepříjemnému vysychání nehtu.

  Gelová modeláž

  Gelová modeláž stále patří mezi nejoblíbenější metody prodloužení a úpravy nehtů. Gelové materiály jsou odolné, dobře se přizpůsobí přírodnímu nehtu a jsou šetrné k našim nehtům. UV gely pro modeláž vybírám s ohledem na stav Vašich přírodních nehtů a druh práce, kterou vykonáváte, protože každá z náš potřebuje pevné a odolné nehty.
  Pracujeme jen s ověřenými značkami gelů.
  Doplnění nehtů je vhodné po 3-4 týdnech (záleží vždy na tom, jak rychle rostou Vaše přírodní nehty).

   Klasická manikúra

   Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí.

   Přejete si…